Óvodánkról

Küldetésnyilatkozatunk

Óvodánk küldetése, hogy nyugodt, családias, szeretetteljes légkör megteremtésével biztosítsuk a gyermekek számára a boldog és egészséges gyermekkort, amelynek eredményeképpen óvodásaink egymással toleráns, segítőkész és tevékeny gyermekekké válnak. Széleskörű és változatos pedagógiai programunk a gyermeki személyiség kibontakoztatásán, fejlesztésén, az élmények általi tanuláson, az önálló tapasztalatszerzésen és a sikerélmények átélésének biztosításán alapul. Nagy hangsúlyt fektetünk az anyanyelvi nevelésre, az egészséges életmód szokásainak kialakítására, a természetvédelemre és a kreativitás fejlesztésére. Célunk, hogy megkönnyítsük és elősegítsük a gyermekek számára a problémamentes iskolába való átlépést. Mindezt szakképzett, gyermekszerető, a minőség iránt elkötelezett, szakmailag igényes, nyitott és a környezet igényeihez alkalmazkodó pedagógusokkal valósítjuk meg.

• Magyar Nyelvű Óvoda MŠ s VJM
    930 16 Hodos 314 Vydrany 314